لودر سایت
پشتیبانی سرور و دیتا سنتر

سرور چیست و به چه منظوری استفاده می شود؟

در بحث میزبانی وب ، سرور معمولا یک کامپیوتر قدرتمند به لحاظ سخت افزاری است که بواسطه یکسری ملزومات قادر است یک یا چندین سایت را میزبانی نماید. این سرورها معمولا در مکانی به نام دیتاسنتر نگهداری می شوند. سرور در شبکه دیتاسنتر به اینترنت بسیار پایدار و سریع وصل می شود تا بتواند کارایی مناسبی داشته باشد. همچنین آی پی اختصاصی بر روی آن ست می شود تا در دسترس عموم در سطح اینترنت باشد. پس از اینکار معمولا اقدامات مورد نیاز دیگر نظیر نصب سیستم عامل، پیکربندی و … بصورت Remote و از راه دور قابل انجام خواهد بود. اگر سرور بصورت کلی و واحد در اختیار گرفته شود به آن سرور اختصاصی و اگر سرور مورد نظر با ابزارهای نرم افزاری خاصی به چند بخش تقسیم شود هر بخش از آن را سرور مجازی می گویند. در واقع سرور مجازی بصورت نرم افزاری از سرور اختصاصی گرفته می شود.

چرا به به پشتیبانی سرور نیاز دارید؟

 1.  آیا سرور شما کند ، قدیمی و شمارا از کارهایتان عقب میندازد؟
 2.  آیا فکر می کنید سرور شما در معرض ویروس ها و بدافزارها است؟
 3.  آیا هزینه مدیریت سرورهای کسب و کار شخصی شما زیاد است؟
 4.  آیا برای کنترل و مدیریت ظرفیت سرور خود تلاش نمی کنید؟
 5.  آیا لازم است که به سرعت و بدون اتلاف وقت بر عملکرد سرورهای خود ، کسب و کار خود را مدیریت کنید؟
 6.  آیا مزایای زمانی برون سپاری پشتیبانی سرورخود را در نظر دارید؟

سرورها معمولا راس ارتباطی در شبکه هستند. از سرورها معمولا برای کنترل، مدیریت، میزبانی و … استفاده می شود. در این مطلب سرور از جهت میزبانی وب مورد بررسی قرار خواهد گرفت. اینکه سرور چیست و علاوه بر کاربردهای دیگر چه کاربردی در میزبانی وب دارد. در میزبانی وب، سرورها معمولا به دو مدل سرور اختصاصی و سرور مجازی هستند که بصورت مشروح در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.

تیم ما تخصص های لازم برای طراحی، پیاده سازی و نگهداری شبکه را دارد و در تمام مراحل سیستم های شبکه و سرور همراه شماست از جمله:

۱. برنامه ریزی، طراحی و معماری شبکه
۲. نصب شبکه و تنظیم عملکرد
۳. نصب کابل، سوئیچ و روتر
۴. نصب سرور، مجازی سازی و یا ارتباط از راه دور
۵. پشتیبان گیری برنامه ریزی شده و تکثیر از راه دور
۶. ارزیابی و اجرای اقدامات امنیتی
۷. تعمیر و نگهداری شبکه و سرور

میتوان گفت سرور شما قلب حیاتی شبکه کسب و کار شماست که برای مدیریت ترافیک، امنیت، دسترسی به اسناد مهم و برنامه ها بسیار ضروری است. قابلیت های سرور به اندازه ای است که در صورت بروز اشکال در این سیستم، به طور قابل توجهی بر بودجه، زمان و گردش کار شما تأثیر میگذارد. تیم متخصص ما در رایان پشتیبان همیشه در دسترس هستند تا به شما کمک کنند تا تمام اقدامات ممکن را برای جلوگیری از به خطر افتادن امنیت شبکه خود انجام دهید.

با کارشناسان حامین فناوران نوین در تماس باشید

حامین فناوران نوین پشتیبانی سرور را انجام می دهد…

ما در ارائه پشتیبانی سرور متناسب با نیازهای شرکت و کسب و کار شما تخصص داریم ، شما را از سختی و مدیریت داخلی سرورهای خود راحت می کنیم و به شما امکان می دهیم بدون هیچ گونه اتلاف وقت ، کارها خود را با خیال راحت انجام دهید.
 پشتیبانی کامل از سرور
پشتیبانی کامل از سرور ما شامل پشتیبانی فعال شبانه روزی و نظارت بر:

 • استفاده از حافظه
 •  میزان استفاده از پردازنده
 •  پشتیبان گیری
 •  ویروس ها
 •  بروز رسانی نرم افزار
 •  رویدادهای سرور
 •  عصر سخت افزار
 •  ساییدگی و پارگی عمومی

پشتیبانی سرور کاملاً مدیریت شده ما ۲۴/۷ بر اساس یک هزینه ثابت ماهانه بدون هیچ گونه هزینه اضافی برای مشاغل شما است ، و به شما امنیت نهایی سرور را می دهد.

همانطور که میدانید زیرساخت فناوری اطلاعات قدرتمند و قابل اعتماد امروزه بنیان تجارت است و داشتن یک شبکه قابل اعتماد و کارآمد از سیستم های رایانه ای برای کسب و کار شما بسیار مهم است. و ما به شما اطمینان می دهیم که شبکه ها و سرورهای تجاری شما را به صورت حضوری و دوره ای کنترل کرده و از راه دور ۲۴ ساعت در ۷ روز هفته و ۳۶۵ روز در سال کنترل و پشتیبانی کنیم.
ما با بسته های تعمیر و نگهداری خود پشتیبانی ۲۴/۷ را در ۳۵۶ روز سال به شما ارائه می دهیم تا از عملکرد درست سیستم های کسب و کار شما اطمینان حاصل کنیم. اگر مشکلی در شبکه رایانه ای شما وجود داشته باشد یا سرور شما به هر طریقی تحت تأثیر قرار گرفته باشد، به ما اطلاع داده می شود و تیم متخصص ما به شما کمک می کنند تا مشکل شما به سرعت برطرف شود.

error: دوست گرامی لطفا در باز انتشار محتوای سایت ذکر نام منبع را لحاظ فرمائید !!!!!